Многофункциональная подставка-концентратор для ноутбука ACEFAST E5 PLUS USB-C
HUB suport multifunctional ACEFAST E5 PLUS USB-C pentru laptop
ACEFAST E5 PLUS USB-C multifunctional stand HUB for laptop
1.699,00 MDL
| Material: | Aluminum alloy + ABS + PC + silicone.. |
|---|---|
| Sizes: | 260*236*26mm. / About 522g. |
| Compatibility: | Most USB-C laptops and external devices |
| Input: | USB-C 3.1. Support PD100W (20V/5A). |
| Interfaces: | Two USB-A interfaces: USB-A 3.0. Output 5V / 0.9A Max. Data transmission speed: 5Gbps. |
| TF slot: | Output 5V / 0.3A Max. Data transmission speed: 480Mbps. |
| Media port: | The resolution support up to 3840*2160 / 30Hz, 1920*1080 / 60Hz. |
| RJ45 LAN: | 10 / 100 / 1000Mbps. |
| USB-C power in/out: | USB-C power port support PD3.0 100W max power supply. / USB-C in / out: USB-C 3.1. Power supply PD100W. Data exchange between the device (USB-C laptop) and the hub. |
| Feature: | With 0.4m USB-C to USB-C 3.1 PD100W (20V / 5A) cable with power switch button / Removable hub. Can be used separately from the stand. / Multiple connections at the same time, no interference. / Adjustable angle, one-piece folding design. |
| SD slot: | Output 5V / 0.3A Max. Data transmission speed: 480Mbps. |
| Color: | Black |
| Manufacturer | ACEFAST. |
| Condition: | New |
| Warranty: | 12 months |
📌Доставка заказов от 350 лей по Кишинёву бесплатная и делается за 2-5 часа. 📌Доставка за переделами Кишинёва стоит +65 лей и делается за 2-4 дня.
EAN: 6974316281528
Артикул: UK-00003270
Категории: Аксессуары для Ноутбуков / Планшета, Подставка для Ноутбука / Планшета, Хабы / Адапторы
Метки: acefast, apple, stand


















































































