Наушники Apple EarPods Type-C
Căști Apple EarPods de tip C
Casti Apple EarPods de tip C
Apple EarPods Type-C
599,00 MDL
| Model: | Apple EarPods (USB-C) |
|---|---|
| Signal transmission method: | wired |
| Design Type: | In-Ear |
| Microphone: | yes |
| Case material: | plastic |
| Ear pad material: | plastic |
| Fastening method: | without fastening |
| Microphone location: | on wire |
| Detachable microphone: | no |
| Microphone mount: | fixed |
| Minimum playable frequency: | 20 Hz |
| Maximum playback frequency: | 20000 Hz |
| Resistance (impedance) (Ohm): | 16Ω |
| Sensitivity: | 109 dB |
| Number of emitters on each side: | 1 |
| Device connector: | USB Type-C |
| Detachable cable: | no |
| Cable length: | 1.2 m |
| Key functions: | play/pause, answer/end call |
| Weight: | 10 g |
| Color: | White |
| Manufacturer: | Apple. |
| Condition: | New |
| Warranty: | 12 months |
📌Доставка заказов от 350 лей по Кишинёву бесплатная и делается за 2-5 часа. 📌Доставка за переделами Кишинёва стоит +65 лей и делается за 2-4 дня.
Категории: Apple, Аудио, Наушники USB-C / Type-C
Метки: apple, Apple PROMO, EarPods, type c















































































