HOCO DAR41 Cool 5-в-1 расческа с теплым воздухом (ЕС)
HOCO DAR41 Pieptene rece 5 în 1 pentru aer cald (UE)
Sold out

HOCO DAR41 Cool 5-in-1 warm-air comb(EU)
699,00 MDL
| Material: | ABS+aluminum alloy+tourmaline ceramic |
|---|---|
| Size: | 350*46.5mm Weight |
| Cable length: | 2m, power |
| Input: | AC220V, 50/60Hz |
| Air temperature: | normal temperature/warm air/hot air (46°C-80°C-110°C) |
| Rotation speed: | 38,000 rpm, maximum wind speed |
| Replacement accessories: | right curl, in-curl, fluffy/inner buckle, straight hair, blow dry |
| All: | done in one machine, quick drying, airflow curling, smooth straight hair, fluffy top of head, large curls with inner buckle |
| Color: | rose red |
| Manufacturer: | HOCO. |
| Condition: | New |
| Warranty: | 6 months |
📌Доставка заказов от 350 лей по Кишинёву бесплатная и делается за 2-5 часа. 📌Доставка за переделами Кишинёва стоит +65 лей и делается за 2-4 дня.
Нет в наличии
EAN: 6942007617673
Артикул: UK-00009145
Категории: Мелкая Бытовая Техника, Приборы для укладки
Метки: Hoco, warm-air
Описание
Детали
| Brand | Hoco |
|---|---|
| CashBack | CashBack: 70 MDL |
About Hoco
1111














































































