Hoco DES30 Căști wireless adevărate AirPods/ căști fără fir | casti fara fir
Hoco DES30 True беспроводная наушники / AirPods 2
-31%

Back to products
Next product
HOCO DI14 Wireless mouse
549,00 MDL Первоначальная цена составляла 549,00 MDL.369,00 MDLТекущая цена: 369,00 MDL.
Hoco DES30 True wireless stereo headset AirPods
359,00 MDL Первоначальная цена составляла 359,00 MDL.249,00 MDLТекущая цена: 249,00 MDL.
| Wireless specification: | Wireless V5.0 |
|---|---|
| Product net weight: | 46g |
| Protocols supported: | Headset Hands-free A2DP AVRCP |
| Transmission range: | 10m |
| Transmission frequency: | 2.4GHz |
| Charging voltage: | DC 5V |
| Charging case charging timeabout: | 2.5h |
| Talk time/Music time: | 4h |
| Standby time: | 180h |
| Headset battery capacity: | 30mAh |
| Charging case battery capacity: | 350mAh |
| Condition: | White |
| Manufacturer: | HOCO. |
| Condition: | New |
| Warranty: | 6 months |
📌Доставка заказов от 350 лей по Кишинёву бесплатная и делается за 2-5 часа. 📌Доставка за переделами Кишинёва стоит +65 лей и делается за 2-4 дня.
Описание
Детали
| Brand | Hoco |
|---|---|
| CashBack | CashBack: 25 MDL |
About Hoco
1111













































































