Портативный одноэкранный проектор Hoco DI12
Proiector portabil Hoco DI12 cu același ecran
Hot

Previous product
Back to products
Hoco DL03 USB Laser light lamp
199,00 MDL Первоначальная цена составляла 199,00 MDL.99,00 MDLТекущая цена: 99,00 MDL.
Next product
Hoco DI07 Driving recorder
999,00 MDL Первоначальная цена составляла 999,00 MDL.549,00 MDLТекущая цена: 549,00 MDL.
Hoco DI12 portable same-screen projector
5.499,00 MDL
| Size: | 310*251*108mm Weight :2.61kg |
|---|---|
| Resolution: | 1920*1080, Aspect ratio :16:9, projection ratio :1.56:1 |
| Projection Distance: | 1.5-5.6m Projection Size :43-200 inches |
| Imaging technology: | TFT LCD, Light: LED |
| Keystone: | Manual correction±150 |
| Input: | 100v — 240v-50/60hz |
| Integrated watt: | 140W |
| Input port: | HD*2/USB2.0/VGA/Micro SD/AV |
| Speakers: | 5W*1 |
| Color | Silver |
| Manufacturer | Hoco. |
| Condition: | New |
| Warranty: | 6 months |
📌Доставка заказов от 350 лей по Кишинёву бесплатная и делается за 2-5 часа. 📌Доставка за переделами Кишинёва стоит +65 лей и делается за 2-4 дня.
Описание
Детали
| Brand | Hoco |
|---|---|
| CashBack | CashBack: 550 MDL |
About Hoco
1111

















































































