Aspirator multifuncțional 5 în 1 Cool Clean și pompă de aer HOCO DPH05
Холодный чистый многофункциональный пылесос 5-в-1 с воздушным насосом HOCO DPH05
-17%

HOCO DPH05 Cool clean 5-in-1 multifunctional vacuum cleaner&air pump
1.149,00 MDL Первоначальная цена составляла 1.149,00 MDL.949,00 MDLТекущая цена: 949,00 MDL.
| Material: | ABS+PC fire retardant material |
|---|---|
| Size: | 58*88*162mm Weight |
| Battery capacity: | 4000mAh Working time |
| Input: | 5V2A, output |
| 20-cylinder movement, inflation pressure range: | 0~8Bar, power 70W |
| Vacuum cleaner power: | 50W, suction power |
| Accessories: | air pump*1, vacuum cleaner*1, power supply*1, air tube*, + storage bag*1, accessory bag*1 |
| Function: | vacuum cleaner + air pump + flashlight + emergency power supply + air pump |
| Color: | black |
| Manufacturer: | HOCO |
| Condition: | New |
| Warranty: | 6 months |
📌Доставка заказов от 350 лей по Кишинёву бесплатная и делается за 2-5 часа. 📌Доставка за переделами Кишинёва стоит +65 лей и делается за 2-4 дня.
EAN: 6942007621830
Артикул: UK-00007997
Категории: PROMO↓, Авто Товары, Автомобильные Пылесосы, Насосы
Метки: air pump, Hoco, pump, Vacuum Cleaner
Описание
Детали
| Brand | Hoco |
|---|---|
| CashBack | CashBack: 95 MDL |
About Hoco
1111
















































































