Transmițător auto BT FM Hoco E59 Promise QC3.0
Hoco E59 Promise QC3.0 автомобильный BT FM-трансмиттер
Back to products
Next product
Mini DP (Mini DisplayPort) to Mini DP (Mini DisplayPort)
449,00 MDL Первоначальная цена составляла 449,00 MDL.299,00 MDLТекущая цена: 299,00 MDL.
Hoco E59 Promise QC3.0 car Bluetooth FM transmitter
319,00 MDL
| Material: | ABS |
|---|---|
| Size/weight: | 67*42*36mm, 30g |
| Format Support: | MP3/WAV/APE (32G) |
| Output: | USB-A 1: 5V/3.1A; USB-A 2: QC 18W |
| Frequency: | 87.5-108MHz |
| Other: | Knob button: Rotate tuning, long press FM, click pause, double click to switch Bluetooth /U disk /TF card mode, no dial back function. Left and right buttons: up and down switch |
| Color | Black |
| Manufacturer | Hoco. |
| Condition: | New |
| Warranty: | 6 months |
📌Доставка заказов от 350 лей по Кишинёву бесплатная и делается за 2-5 часа. 📌Доставка за переделами Кишинёва стоит +65 лей и делается за 2-4 дня.
Категории: FM-модуляторы / Bluetooth, Авто Товары
Описание
Детали
| Brand | Hoco |
|---|---|
| CashBack | CashBack: 32 MDL |
About Hoco
1111















































































