Комплект клавиатуры и мыши HOCO GM16 Business (русская версия)
Set tastatură și mouse HOCO GM16 Business (versiunea rusă)
Sold out

HOCO GM16 Business keyboard and mouse set(Russian Version)
269,00 MDL
| keyboard: | membrane keyboard; body material: ABS + liquid silicone |
|---|---|
| Connection method: | wired USB |
| Scheme: | HCT SXY |
| Mouse: | Material: ABS+PVC, line length 1.5m |
| Mouse size: | 118*63*38mmmm; weight: 93g |
| Other: | The service life is about 3 million times |
| DPI: | 1200 |
| Applicable to: | computer host, PS4, switch, throne |
| Compatible: | Compatible with most mainstream systems on the market |
| Languages: | English/Russian version is optional (support other language customization) |
| Size: | 440*138*25mm; Weight: about 413g |
| Key: | 104 key/KEY/Layout |
| Keycaps: | silk-printed white characters over UV keycaps; service life 800W times |
| Color | Black |
| Manufacturer | Hoco. |
| Condition: | New |
| Warranty: | 6 months |
📌Доставка заказов от 350 лей по Кишинёву бесплатная и делается за 2-5 часа. 📌Доставка за переделами Кишинёва стоит +65 лей и делается за 2-4 дня.
Нет в наличии
EAN: 6931474756886
Артикул: UK-00002699
Категории: Аксессуары для Ноутбуков / Планшета, Клавиатуры, Мышки
Описание
Детали
| Brand | Hoco |
|---|---|
| CashBack | CashBack: 27 MDL |
About Hoco
1111
















































































