Пылесос HOCO HJD23A Limpio(ЕС)
Aspirator HOCO HJD23A Limpio (UE)
HOCO HJD23A Limpio vacuum cleaner(EU)
549,00 MDL
| Material: | ABS |
|---|---|
| Rated voltage: | 220-240V |
| Rated frequency: | 60Hz |
| Rated power: | 500W |
| Motor speed: | 32000 |
| Suction force: | 15000pa |
| Wire length: | 4.7 meters |
| Noise: | 80db (measured at 50cm from the product) |
| Dust box capacity: | 1.2L |
| Accessories: | medium suction rod, small suction rod, elbow brush, round brush, flat small suction rod, elbow link, large cylinder, small cylinder, link sleeve, flat large suction rod |
| Color: | white |
| Manufacturer: | HOCO |
| Condition: | New |
| Warranty: | 6 months |
📌Доставка заказов от 350 лей по Кишинёву бесплатная и делается за 2-5 часа. 📌Доставка за переделами Кишинёва стоит +65 лей и делается за 2-4 дня.
EAN: 6942007646024
Артикул: UK-00009697
Категории: Другие, Мелкая Бытовая Техника
Метки: Hoco, Vacuum Cleaner
Описание
Детали
| Brand | Hoco |
|---|---|
| CashBack | CashBack: 55 MDL |
| Color | White |
About Hoco
1111
















































































