Căști HOCO W108 Sue pentru jocuri
Casti HOCO W108 Sue pentru jocuri
HOCO W108 Sue наушники игровые
Sold out

HOCO W108 Sue headphones gaming
349,00 MDL
| Horn: | 50mm |
|---|---|
| Interface: | USB+3.5 plug |
| Microphone: | omnidirectional microphone; Size: Φ6.0*5.0mm |
| Size: | 200*190*85mm; Cable length: 2m |
| Weight: | 276g |
| With: | one-to-two audio adapter, can be used for desktop or dual-audio laptop |
| Color: | Black, White |
| Manufacturer: | HOCO. |
| Condition: | New |
| Warranty: | 6 months |
📌Доставка заказов от 350 лей по Кишинёву бесплатная и делается за 2-5 часа. 📌Доставка за переделами Кишинёва стоит +65 лей и делается за 2-4 дня.
Описание
Детали
| Brand | Hoco |
|---|---|
| CashBack | CashBack: 35 MDL |
| Color | Black, White |
About Hoco
1111












































































