Проводные наушники HOCO M19 Drumbeat” с микрофоном
Căști cu fir HOCO M19 Drumbeat” cu microfon
Casti cu fir HOCO M19 Drumbeat” cu microfon
HOCO Wired earphones M19 Drumbeat” with microphone
119,00 MDL
| Material: | ABS, TPE enameled wire |
|---|---|
| Size: | Length: 1.2m.; 3. Weight: 12g.; 4. Speaker: 10mm. |
| Sensitivity: | 95dB±3dB |
| Impedance: | 16Ω±15% |
| Frequency response: | 20-20000Hz |
| Jack: | 3.5mm |
| Microphone: | controller with microphone |
| Line control: | single key for control |
| Color | Black / White |
| Manufacturer | Hoco. |
| Condition: | New |
| Warranty: | 3 months |
📌Доставка заказов от 350 лей по Кишинёву бесплатная и делается за 2-5 часа. 📌Доставка за переделами Кишинёва стоит +65 лей и делается за 2-4 дня.
Описание
Детали
| Brand | Hoco |
|---|---|
| CashBack | CashBack: 12 MDL |
About Hoco
1111














































































