Cablu de date de încărcare pentru putere Hoco X37 Cool pentru iP (L=0,5M)
Cablu de date de incarcare pentru putere Hoco X37 Cool pentru iP (L=0,5M)
Зарядный кабель для передачи данных для iP (L = 0,5 м) Hoco X37 Cool power
Hoco X37 Cool power charging data cable for iPhone Lightning (L=0.5M)
79,00 MDL
| Length: | 0.5m. Weight: 12g |
|---|---|
| Outer material: | PVC |
| Joint material: | PVC |
| Core: | (26/0.1)*2+(10/0.08)*2 OD3.2mm |
| Support: | 2.4A charging |
| Color: | White |
| Manufacturer: | HOCO. |
| Condition: | New |
| Warranty: | 3 months |
📌Доставка заказов от 350 лей по Кишинёву бесплатная и делается за 2-5 часа. 📌Доставка за переделами Кишинёва стоит +65 лей и делается за 2-4 дня.
EAN: 6942007612340
Артикул: UK-00006911
Категории: Lightning (iPhone), Кабеля
Метки: cable, Hoco, Lightning
Описание
Детали
| Brand | Hoco |
|---|---|
| CashBack | CashBack: 10 MDL |
| Set Cable | Set includes a Lightning to USB сable |
About Hoco
1111











































































