Căști cu fir WiWU Thunder Gaming GTD-01
Проводные игровые наушники WiWU Thunder GTD-01
Sold out

Previous product
Back to products
Wiwu Magic Keyboard MK003 for iPad
1.199,00 MDL – 1.499,00 MDLДиапазон цен: 1.199,00 MDL – 1.499,00 MDL
WiWU Thunder Gaming Wired headphone GTD-01
499,00 MDL
| Packing size (cm): | 183*205*93MM |
|---|---|
| Product weight (kg): | 0.36KG |
| Interface: | 3.5MM+USB |
| Cable length: | 2.3 M±5% |
| Dimensions: | 175.17mm*217.51mm*98.40mm |
| Speaker diameter: | Φ50mm |
| level of sensitivity: | 108±3dB at 1KHz, |
| Frequency response range: | 20Hz ~ 20KHz |
| 50mm: | high-quality speaker, rotatable microphone, 2.3m braided cable |
| Independent: | volume control switch and microphone mute switch |
| Color: | Black+Red |
| Manufacturer: | WIWU |
| Condition: | New |
| Warranty: | 6 months |
📌Доставка заказов от 350 лей по Кишинёву бесплатная и делается за 2-5 часа. 📌Доставка за переделами Кишинёва стоит +65 лей и делается за 2-4 дня.
Нет в наличии
EAN: 6976975616765
Артикул: UK-00009253
Категории: Аудио, Наушники Jack 3,5mm
Метки: Headphone, wiwu













































































