Wiwu WiWU Thunder Беспроводная портативная колонка H2
Difuzor portabil wireless Wiwu WiWU Thunder H2
Previous product
Back to products
Wiwu True Wireless Stereo Airbuds 4
359,00 MDL Первоначальная цена составляла 359,00 MDL.199,00 MDLТекущая цена: 199,00 MDL.
Wiwu WiWU Thunder Wireless Portable Speaker H2
449,00 MDL
| Bluetooth version: | JL AC6965A |
|---|---|
| Wireless distance: | 10-15M |
| Call function: | Support Bluetooth call, |
| Signal-to-noise ratio: | 75dB |
| Output power: | 5W*2, |
| Frequency response range: | 60Hz ~ 20KHz |
| Support: | TWS function |
| USB/TF card capacity: | ≤64GB |
| Battery: | 1200Mah |
| Play time: | 4 hours at medium volume |
| Charging power: | DC5V/1A |
| Charging time: | ≥2H |
| Color: | Black |
| Manufacturer: | WIWU |
| Condition: | New |
| Warranty: | 6 months |
📌Доставка заказов от 350 лей по Кишинёву бесплатная и делается за 2-5 часа. 📌Доставка за переделами Кишинёва стоит +65 лей и делается за 2-4 дня.
EAN: 6976975615782
Артикул: UK-00009483
Категории: Аудио, Колонки
Метки: portable speaker, wireless, wiwu















































































