Aparat de ras cu cap dublu alternativ XO CF8
XO CF8 Поршневая бритва с двумя головками
Back to products
Next product
XO CF7 850W Toaster (EU)
729,00 MDL
XO CF8 Reciprocating Twin Head Shaver
399,00 MDL
| Use time: | approx. 100 minutes |
|---|---|
| TYPE-C input connector voltage/current : | DC 5V/1A |
| Charging: | time 1.5 hours |
| Battery capacity: | ICR14500 600mAh Li-ion 3.7V |
| Motor: | 150SH-23102V-35P DC3.7V |
| Power: | 5W |
| Waterproof: | IPX6 |
| Noise: | below 45dB ambient noise, 20cm from the head in any direction, main blade: ≤75dB; |
| Product size/weight approx: | 25.6*53.8*102.3mm Bare machine approx: 128g |
| Color: | Transparent |
| Manufacturer: | XO. |
| Condition: | New |
| Warranty: | 6 months |
📌Доставка заказов от 350 лей по Кишинёву бесплатная и делается за 2-5 часа. 📌Доставка за переделами Кишинёва стоит +65 лей и делается за 2-4 дня.
EAN: 6920680843299
Артикул: UK-00007397
Категории: Мелкая Бытовая Техника, Электробитва
Метки: Head, Shaver
















































































