XO CR05 Модернизированная волшебная лампочка 300 Вт Pixel Camera (2.4G Wireless WiFi+Bluetooth с сетевой головкой E27)
Cameră cu pixeli de 300 W cu bec magic actualizat XO CR05 (WiFi wireless 2,4G+Bluetooth cu cap șurub de rețea E27)
Sold out

XO CR05 Upgraded Magic Bulb 300W Pixel Camera (2.4G Wireless WiFi+Bluetooth with Network E27 Screw Head )
629,00 MDL
| XO-CR05: | |
|---|---|
| Main Control Chip: | XM530 |
| Networking: | Single-band WiFi(2.4G)-2.4G+Bluetooth |
| APP operating system: | Android, IOS |
| Detection distance: | 0~12 meters |
| Pixel: | 2304*1296 3MP APP |
| Detection Angle: | 96° |
| Alarm Mode: | Detection Mode |
| Detection distance: | 0~12 meters |
| Detection Angle: | 96 |
| Alarm mode: | speaker alarm, alarm video, message push, picture push, video push (need to open cloud storage) |
| PTZ: | PTZ Angle |
| RPM: | Horizontal 30°/sec Vertical 20°/sec |
| Night vision mode: | full-color night vision |
| Infrared: | Infrared LED (dot matrix 6pcs 20mil) Distance 20 meters |
| White light: | white LED (20pcs white 1W) distance 15 meters |
| Audio: | Built-in speaker |
| Built-in microphone: | listening range 10 meters |
| Lens: | Focal length |
| Aperture: | F2.0 |
| Storage: | Cloud storage |
| Local storage: | TF card (maximum support 128GB) |
| Power: | Power supply |
| Maximum working power: | 15W |
| Other: | Working Environment |
| Operating Temperature: | -20°~+60 |
| Operating Humidity: | 10%-90%RH |
| Accessories: | Camera x1 Instruction manual x1 Screw kit x1 |
| Weight: | 243g±5g |
| Size: | 159*86*86mm±4mm |
| Color: | White |
| Manufacturer: | XO |
| Condition: | New |
| Warranty: | 6 months |
📌Доставка заказов от 350 лей по Кишинёву бесплатная и делается за 2-5 часа. 📌Доставка за переделами Кишинёва стоит +65 лей и делается за 2-4 дня.
Нет в наличии
EAN: 6920680860159
Артикул: UK-00009423
Категории: Мелкая Бытовая Техника, Уличные и домашние камеры
Метки: camera, wireless, XO












































































