Difuzor Bluetooth XO F53 Dual Wheat 8″ Phantom RGB 40W ( microfon cu fir)
Difuzor portabil wireless Bluetooth XO F53 — boxă fără fir
Difuzor portabil wireless Bluetooth XO F53 — boxa fara fir
XO F53 Dual Wheat 8″ Phantom RGB Bluetooth-динамик 40 Вт
XO F53 Беспроводная портативная колонка — беспроводная колонка
Back to products
Next product
XO F51 Color Jade Outdoor RGB Bluetooth Speaker (with remote control + wired microphone *1)
629,00 MDL Первоначальная цена составляла 629,00 MDL.499,00 MDLТекущая цена: 499,00 MDL.
XO F53 Star Shepherd EU 8-inch Speaker RGB Bluetooth Speaker 40W (with Remote Control + Wireless Mic*1 + US Converter*1)
1.629,00 MDL
| Model: | XO-F53 |
|---|---|
| Mixed: | stereo |
| Bluetooth version: | Bluetooth V5.0 Zhongke AB5362C |
| Battery capacity: | 18650(3600mAh)/7.4V+battery protection plate |
| Support protocols: | A2DP 1.3 AVRCP 1.5 |
| Bluetooth operating frequency: | 2.402GHz-2.480GHz |
| Transmit power: | 8dB |
| Input charging standard: | 9V / 1.5A |
| Charging time: | about 4 hours |
| Playback time: | 4h ( 70% volume playback time, volume knob to 23, lights on by default) 4h45 minutes (70% volume, volume knob to 23, lights off) |
| Effective distance: | greater than 10 meters (facing the equipment without obstacles to block) |
| Rated power: | 40W |
| Speaker unit: | horn * 1 Size |
| Functions: | TWS BT FM TF USB ,Microphone, Recording, Built-in EQ, Loop Playback, Lights |
| Material: | Plastic |
| Size: | 251*281*354mm Weight |
| Accessories: | European standard adapter 1PCS. Microphone 1PCS (batteries not included) Remote control 1pcs (batteries not included) AUX cable 1pcs Converter (US regulation) |
| Color: | Black |
| Manufacturer: | XO |
| Condition: | New |
| Warranty: | 6 months |
📌Доставка заказов от 350 лей по Кишинёву бесплатная и делается за 2-5 часа. 📌Доставка за переделами Кишинёва стоит +65 лей и делается за 2-4 дня.
Описание
Детали
| Brand | XO |
|---|---|
| CashBack | CashBack: 163 MDL |














































































