XO F57 PRO Soundbar portabil de exterior 30W
XO F57 PRO Soundbar portabil de exterior 30W- boxă fără fir
XO F57 PRO Soundbar portabil de exterior 30W — boxa fara fir
XO F57 PRO Портативная наружная звуковая панель 30 Вт
XO F57 Pro Беспроводная портативная колонка — беспроводная колонка
-12%

XO F57 PRO Outdoor Portable Soundbar 30W
829,00 MDL Первоначальная цена составляла 829,00 MDL.729,00 MDLТекущая цена: 729,00 MDL.
| Model: | X0-F57Pro |
|---|---|
| 0: | Stereo |
| Bluetooth version: | JL 5.3AC6965A+BR+EDR+BLEspecification |
| Battery Capacity: | 1800mAH*3 , 11.1V-12.6V |
| Support protocols: | A2DP 1.0 AVRCP 1.5 AVDTP 1.0 AVCTP 1.4 HFP 1.5 GAVDP 1.0 |
| Bluetooth operating frequency: | 2.402GHz-2.480GHz |
| Frequency Response: | 60Hz~18KHz |
| Transmit power: | 81dB |
| Input charging standard: | DC 5V |
| Charging time: | ≥3H |
| Effective distance: | 10-15M, optimal call distance less than 1 meter |
| Rated power: | 30W |
| Speaker unit: | 2 φ78mm 4Ω15W external magnetic full-range speakers, 2 diaphragms |
| Functions: | USB, TF, AUX, TWS, up/down, play/pause, volume up/down, last number replay, answer/hang up. |
| Material: | ABS+Silicone |
| Size: | 97*107*228.7MMWeight |
| Accessories: | conventional Line in cable, TYPE-C each 1 |
| Playing time: | 80% volume 15H, (music style will also affect the playing time) |
| Talking time: | 8 hours |
| Charging time: | 6 hours and 30 minutes |
| No: | overvoltage protection |
| Color: | Black+Orange |
| Manufacturer: | XO |
| Condition: | New |
| Warranty: | 6 months |
📌Доставка заказов от 350 лей по Кишинёву бесплатная и делается за 2-5 часа. 📌Доставка за переделами Кишинёва стоит +65 лей и делается за 2-4 дня.
EAN: 6920680860333
Артикул: UK-00008795
Категории: PROMO↓, Аудио, Колонки
Метки: RGB Bluetooth Speaker, XO
Описание
Детали
| Brand | XO |
|---|---|
| CashBack | CashBack: 73 MDL |










































































