Încărcător rapid XO L127 (EU) USB-A QC18W
XO L127 (EU) USB-A QC18W быстрое зарядное устройство
XO L127 EU USB-A QC18W Fast Charger with Mirco cable
XO L127 EU USB-A QC18W Fast Charger with TYPE-C cable
Previous product
Back to products
XO L141 20W Single USB-C +set cable Fast Charger
159,00 MDL – 209,00 MDLДиапазон цен: 159,00 MDL – 209,00 MDL
XO L127 (EU) USB-A QC18W Fast Charger+set cable
139,00 MDL – 169,00 MDLДиапазон цен: 139,00 MDL – 169,00 MDL
| Input: | AC110-240V AC 50/60HZ 0.5A |
|---|---|
| Output: | 5V/3A, 9V/2A,12V/1.5A 18W(Max) |
| Material: | ABS |
| Weight: | 33.1±2g |
| Size: | 38*22.2*80.2(±2mm)(L*W*H) |
| Protocol support: | BC1.2 Apple 2.4A, Qualcomm QC20/3.0 FCP,AFC,FCP |
| Color: | white |
| Manufacturer: | XO |
| Condition: | New |
| Warranty: | 6 months |
📌Доставка заказов от 350 лей по Кишинёву бесплатная и делается за 2-5 часа. 📌Доставка за переделами Кишинёва стоит +65 лей и делается за 2-4 дня.
Описание
Детали
| Brand | XO |
|---|---|
| CashBack | CashBack: 14 MDL |
| Set Cable | Set includes a Micro to USB сable, Set includes a Type-C to USB сable, Without cable |

















































































