Încărcător XO L149(EU) PD30W 1USB-A+1USB-C
Зарядное устройство XO L149(EU) PD30W 1USB-A+1USB-C
XO L149(EU) PD30W 1USB-A+1USB-C Charger with Lightning cable
XO L149(EU) PD30W 1USB-A+1USB-C Charger with TYPE-C cable
Back to products
Next product
XO L141 20W Single USB-C +set cable Fast Charger
159,00 MDL – 209,00 MDLДиапазон цен: 159,00 MDL – 209,00 MDL
XO L149(EU) PD30W 1USB-A+1USB-C + set cable Charger
229,00 MDL – 289,00 MDLДиапазон цен: 229,00 MDL – 289,00 MDL
| Input: | AC 100-240V 50/60Hz 0.8A Max |
|---|---|
| USB-C Output: | 5V/3A, 9V/3A, 15V/2A, 20V/1.5A, 3.3-11V/3A, 3.3-16V/2A 30W(Max) |
| USB-A Output: | 5V/3A 9V/2A 12V/1.5A 18W(Max) |
| USB-C+USB-A Output: | 5V/3A |
| Product Size: | 33*33*77.8mm |
| Product weight: | 52g |
| Color: | white |
| Protocol Support: | USB-C |
| USB-A: | QC3.0, QC2.0, AFC, FCP, SCP, DCP-1.5A, Samsung-5V-2A, Apple2.4A |
| Color: | White |
| Manufacturer: | XO |
| Condition: | New |
| Warranty: | 6 months |
📌Доставка заказов от 350 лей по Кишинёву бесплатная и делается за 2-5 часа. 📌Доставка за переделами Кишинёва стоит +65 лей и делается за 2-4 дня.
EAN:
Артикул: Н/Д
Категории: Зарядные блоки, Зарядные устройства
Метки: cable, charger, Lightning, type c, XO
Описание
Детали
| Brand | XO |
|---|---|
| CashBack | CashBack: 23 MDL |
| Set Cable | Set includes a Type-C to Lightning сable, Set includes a Type-C to Type-C сable, Without cable |














































































