Mouse fără fir lucios XO M11 YunShen (baterii AA)
Беспроводная глянцевая мышь XO M11 YunShen (батарейки AA)
XO M11 YunShen Glossy Wireless Mouse (AA batteries)
219,00 MDL
| Model: | XO-M11 |
|---|---|
| Mouse Type: | Wireless standard four-button mouse (body material |
| Connection mode: | 2.4G +5.2 Bluetooth wireless protocols |
| Battery: | operating voltage 1.5V DC ± 5% operating current mouse 30MA |
| System requirements: | compatible with IBM PC and personal computer |
| MCU chip: | EZW |
| 4G: | wireless mouse Wireless standard four-button key mouse |
| Mouse DPI: | 1200-1600-2000 |
| Mouse button life: | 300W times Encoder |
| Mouse size: | 111.2(L)*62.8(W)*33.9(H) ±2mm Weight |
| Instructions for use: | No driver installation is required after installing batteries and (USB transmitter) |
| Color: | silver black |
| Manufacturer: | XO |
| Condition: | New |
| Warranty: | 6 months |
📌Доставка заказов от 350 лей по Кишинёву бесплатная и делается за 2-5 часа. 📌Доставка за переделами Кишинёва стоит +65 лей и делается за 2-4 дня.
EAN: 6920680857371
Артикул: UK-00008486
Категории: Аксессуары для Ноутбуков / Планшета, Мышки
Метки: mouse, XO














































































