Mouse transparent wireless Bluetooth CO M12
Беспроводная прозрачная мышь XO M12 Bluetooth
-26%

XO M12 Bluetooth wireless transparent mouse
269,00 MDL Первоначальная цена составляла 269,00 MDL.199,00 MDLТекущая цена: 199,00 MDL.
| Model: | XO-M12 |
|---|---|
| Size: | 109 * 60 * 30 ± 0.5mm |
| Weight: | 65 ± 5g (receiver 2g) |
| Function keys: | (4 keys) Left, Right, Middle, and DPI keys |
| Shell material: | PC+ABS plastic |
| Connector: | Bluetooth+2.4G USB |
| Ty-c charging cable: | 35mm |
| Left: | and right 3 million silent touch switches (on the road) |
| Roller: | 300000 times, 9-high encoder (on the road) |
| System interface: | USB ports available on PC |
| Charging voltage: | 5V ± 10% |
| Battery: | 3.7V 300mAh |
| Power consumption: | Whole machine current 7-12mA (continuous working time of about 30 HRS) |
| Plan and Optoelectronic IC: | Gigabyte Micro+KA8G2 (Zhuhai Siwang) or MX8650A |
| Supports: | WinXP/Win2003/Win2008/Vista/Win7/Win8 systems, supports MAC OS systems |
| Color: | Off-White, Blue, Purple, Yellow |
| Manufacturer: | XO |
| Condition: | New |
| Warranty: | 6 months |
📌Доставка заказов от 350 лей по Кишинёву бесплатная и делается за 2-5 часа. 📌Доставка за переделами Кишинёва стоит +65 лей и делается за 2-4 дня.














































































