Telecomandă cu buton bluetooth pentru telefon mobil multifuncțional XO SS19 Glisați artefacte video
XO SS19 Многофункциональный мобильный телефон с кнопкой Bluetooth, пульт дистанционного управления, видеоартефакты при касании
XO SS19 Multi-functional mobile phone bluetooth button remote control Swipe video artefacts
159,00 MDL
| Bluetooth pairing name: | XO-SS19 |
|---|---|
| Battery capacity: | 200mAh |
| Input parameters: | 5V/1A |
| Charging time: | 30 minutes |
| Bluetooth version: | 5.0 |
| Bluetooth effective distance: | 10M |
| Compatible system: | iOS/Android |
| Material: | PC+ABS silicone |
| Size: | 44×77×14mm |
| Weight: | 26g |
| Accessories: | charging cable *1, lanyard *1 |
| Functions: | short video page flip, novel page flip, photo/video, continuous likes, volume up and down, one key off the screen |
| Color: | white |
| Manufacturer: | XO |
| Condition: | New |
| Warranty: | 6 months |
📌Доставка заказов от 350 лей по Кишинёву бесплатная и делается за 2-5 часа. 📌Доставка за переделами Кишинёва стоит +65 лей и делается за 2-4 дня.
















































































