XO XJ06 Интеллектуальное зеркало заднего вида 5-дюймовый автомобильный регистратор с WiFi с сенсорным экраном (без карты)
XO XJ06 Oglindă retrovizoare inteligentă de 5 inchi, înregistrare auto cu WiFi cu atingere (fără card)
-11%

XO XJ06 Intelligent Rearview Mirror 5-inch Car Recorder with WiFi With Touch (No Card)
899,00 MDL Первоначальная цена составляла 899,00 MDL.799,00 MDLТекущая цена: 799,00 MDL.
| Product Model: | XO-XJ06 |
|---|---|
| Processor Type: | GPCV6247 (Lingtong) |
| Lens Model: | 2G2P |
| Sensor: | GC2083 |
| DDR: | 16Mb DDR2 |
| FLASH: | 2MB NOR SPI Flash |
| Display specification: | 5.0” IPS TFT |
| Battery type: | Li-Ion 200mAh |
| Speaker specification: | 8Ω,0.5W |
| MIC specifications and sensitivity: | Cylindrical MIC-2X4MM,42+-3dB |
| Front lens pixel: | 1080P |
| Rear lens pixel: | VGA |
| Voltage range: | DC5V 1A |
| Product weight: | |
| Whether support AV-OUT: | No |
| Camera angle: | D-120 degrees,H-105 degrees,V-53 degrees |
| Video format: | AVI |
| Picture format: | JPEG |
| Storage compression: | MJPEG |
| Display resolution: | 1280*720 |
| Whether with parking monitoring: | Yes |
| Whether to support loop video: | Yes |
| Anti-shake technology: | No |
| Video resolution: | Front camera |
| Photo resolution: | 4032*3024(12M) |
| Whether to support WIFI: | 2.4GHz WIFI |
| Whether external back pull: | Yes |
| Document lock: | Yes |
| Abnormal tips: | Yes |
| Pull back: | VGA |
| Working voltage: | DC5V |
| Operating current: | 560mA (excluding charging) |
| Quiescent current: | 40uA |
| Operating temperature: | 0-65 degrees |
| Standby current: | 350mA |
| Charging current: | 200mA |
| Color: | Black |
| Manufacturer: | XO |
| Condition: | New |
| Warranty: | 6 months |
📌Доставка заказов от 350 лей по Кишинёву бесплатная и делается за 2-5 часа. 📌Доставка за переделами Кишинёва стоит +65 лей и делается за 2-4 дня.
EAN: 6920680860524
Артикул: UK-00008806
Категории: Driving recorder, PROMO↓, Авто Товары
Метки: mirror, XO















































































