Căști universale Hoco M125 Smart metal cu microfon
Casti universale Hoco M125 Smart metal cu microfon
Hoco M125 Умные металлические универсальные наушники с микрофоном
Hoco M125 Smart metal universal earphones with microphone
89,00 MDL
| Material: | ABS+TPE |
|---|---|
| Speaker: | 14mm |
| Cable length: | 1.2m, weight: 15g |
| Audio plug: | Ø3.5mm |
| Microphone: | Supported |
| Wire control: | functional one-button control |
| Color: | metal gray, black |
| Manufacturer: | HOCO. |
| Condition: | New |
| Warranty: | 3 months |
📌Livrare comenzi peste 350 lei în Chișinău este gratuită și se face în 2–5 ore. 📌 Livrarea în afara Chișinăului costă +65 lei și se face în 2–4 zile.
Descriere
Informații suplimentare
| Brand | Hoco |
|---|---|
| CashBack | CashBack: 10 MDL |
| Color | Black, Grey |
About Hoco
1111













































































